УкраїнськаРусский
Грузоперевозки — перевозка грузов — УТС
Головна
Про нас
Статті
Умови вступу
Новини
Логістика
Міжнародні перевезення
Вантажні перевезення
Контакти
Концепція розвитку ТДК України до 2015 року і подальший період
Положення про регіональні та галузеві осередки УТС
Установчі документи УТС
Питання-вiдповiдь

Сайт знаходиться на реконструкції

Вантажні перевезення

Вантажоперевезення і транспортна галузь України: чи можливе комплексне вирішення існуючих проблем?

Не секрет, що транспортно-дорожній комплекс України переживає не найкращі часи. Докладний аналіз ринку послуг, що надаються в галузі вантажних перевезень, підтвердив існування реальної загрози для подальшого розвитку практично всіх його учасників. Нині діюча транспортна політика, яка явно спрямована на руйнування, може призвести до зниження ефективності роботи багатьох транспортних служб і припинити їх існування.

Щоб утримати свої позиції, компанії, що здійснюють вантажоперевезення всередині країни і міжнародні вантажні перевезення, повинні функціонувати на гідному рівні з закордонними представниками даної галузі.

Для уникнення збільшення кризових явищ і для поступового виведення транспортної галузі України на належний рівень, необхідно вжити комплекс цілеспрямованих заходів.

Концепція розвитку, розроблена учасниками Українського Транспортного Союзу, розрахована на період до 2015 року. Вона включає пасажирські та вантажні перевезення усіма діючими в Україні транспортними лініями: вантажоперевезення автомобільними дорогами, авіаційним транспортом, залізничні вантажні перевезення та ін. В умовах цілеспрямованої підтримки обраної стратегії, сфера вантажоперевезень і транспортування пасажирів буде супроводжуватися стійким економічним зростанням усіх її учасників. Заплановані заходи спрямовані на демонополізацію, спрощення процедур перетину кордонів, приватизацію на транспорті та інші етапи виведення ТДК України на європейський рівень.

Основне завдання регіональних і галузевих центрів Українського Транспортного Союзу - уповільнити і зупинити існуючий спад транспортної галузі, підтримати вантажоперевізників і захистити їх інтереси. Ця мета об'єднує собою великі та малі організації, які є учасниками УТС. Їхня робота спрямована на вивчення існуючих проблем, пошук шляхів і засобів їх вирішення.

Максимальна результативність будь-якої справи може бути досягнута тільки за умови усвідомлення її важливості усіма, хто безпосередньо зацікавлений у розвитку ТДК України. Український Транспортний Союз складається саме з таких представників ринку перевезення вантажів та інших транспортних послуг.

Якщо Вас зацікавила ця інформація, Ви можете зв'язатися з нами за контактами, вказаними у відповідному розділі сайту.
Коментарі
Додати новий
+/-
Додати коментар
Ім`я:
Email:
 
Заголовок:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Set this checkbox:

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
ПЕРЕВЕЗЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ВАНТАЖІВ

Учасники союзу за допомогою найкращих логістичних розробок організують
перевезення будь-яких вантажів, як по Україні так і у міжнародному сполученні.


Email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.    Факс: (044) 201-02-30

 

©  УТС - Український Транспортний Союз, 2010- Головна сторінка - Мапа сайту
Грузоперевозки - УТС Адрес:
ул. Щорса 11 Киев Украина
Телефон: 044 201 5401 http://www.uts.in.ua/
УТС - Український Транспортний Союз Контакти