УкраїнськаРусский
Грузоперевозки — перевозка грузов — УТС
Головна
Про нас
Статті
Умови вступу
Новини
Логістика
Міжнародні перевезення
Вантажні перевезення
Контакти
Концепція розвитку ТДК України до 2015 року і подальший період
Положення про регіональні та галузеві осередки УТС
Установчі документи УТС
Питання-вiдповiдь

Сайт знаходиться на реконструкції

Віктор Янукович: Влада повинна разом з бізнесом будувати партнерські відносини

28 січня  у Будинку профспілок у Києві відбулися Всеукраїнські збори учасників об’єднання «Український транспортний союз» за участю кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича та представників транспортно-дорожнього комплексу ― керівників, фахівців, науковців з усіх областей України.
Збори УТС Збори УТС Збори УТС
На зустрічі обговорювалися перспективи виведення транспортної галузі з поточної кризи, визначалися основні принципи та ідеї розбудови транспортно-дорожнього комплексу України.

Результатом зустрічі стало  ухвалення низки стратегічних документів для майбутнього розвитку транспортної галузі України. Основний із них ― проект Концепції розвитку транспортно-дорожнього комплексу України до 2015 року та на подальший період.

Звертаючись до присутніх, Віктор Янукович сказав:

«Я добре і всебічно знаю цю галузь. Я знаю, що в цій галузі люди звикли в усі часи виживати за рахунок свого розуму набагато більше, ніж за рахунок державної політики. І, скоріш за все, завдяки цьому і сьогодні галузь ще живе і тримається, всупереч державній політиці. Але так не повинно бути.

Влада повинна разом з бізнесом будувати партнерські відносини, де і одна сторона, і інша несуть відповідальність та мають зобов’язання. У нас повинен бути такий механізм співпраці і відносин, який би викликав довіру з обох сторін і відповідав на всі виклики. На межі бізнесу і держави ми завжди повинні знаходити спільну мову. Потрібно, щоб так було. Так і буде. Я саме таким чином будуватиму свою політику. Тому бажаю вам набратися ще трохи терпіння. Дуже скоро ми з вами зустрінемося і будемо відпрацьовувати механізми співпраці – прозорі, зрозумілі, такі, що будуть давати позитив для людей, для держави і, безумовно, викликати повагу наших партнерів у світі».

На завершення зустрічі представники «Українського транспортного союзу» висловили свою підтримку  кандидатові у Президенти України Віктору Януковичу, а президент союзу Леонід Костюченко вручив йому наказ, а також висловив надію на подальшу співпрацю.

Приймаючи наказ, Віктор Янукович сказав:

«Я завжди дуже відповідально ставився до кожного свого кроку. Я добре розумію, що ця наша зустріч накладає на мене певні зобов’язання і відповідальність перед вами. Я хочу завжди вам дивитись у очі відкрито, і щоб у мене була можливість ще неодноразово з вами зустрічатися. Я буду завжди працювати  на те, щоб наші з вами стосунки були комфортними».


Джерело: www.yanukovych.com.ua
Коментарі
Додати новий
+/-
Додати коментар
Ім`я:
Email:
 
Заголовок:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Set this checkbox:

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
ПЕРЕВЕЗЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ВАНТАЖІВ

Учасники союзу за допомогою найкращих логістичних розробок організують
перевезення будь-яких вантажів, як по Україні так і у міжнародному сполученні.


Email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.    Факс: (044) 201-02-30

 

©  УТС - Український Транспортний Союз, 2010- Головна сторінка - Мапа сайту
Грузоперевозки - УТС Адрес:
ул. Щорса 11 Киев Украина
Телефон: 044 201 5401 http://www.uts.in.ua/
УТС - Український Транспортний Союз Контакти