УкраїнськаРусский
Грузоперевозки — перевозка грузов — УТС
Головна
Про нас
Статті
Умови вступу
Новини
Логістика
Міжнародні перевезення
Вантажні перевезення
Контакти
Концепція розвитку ТДК України до 2015 року і подальший період
Положення про регіональні та галузеві осередки УТС
Установчі документи УТС
Питання-вiдповiдь

Сайт знаходиться на реконструкції

УТС виносить на громадське обговорення проект Концепції розвитку ТДК України до 2015 року

Вочевидь, що сьогодні, в умовах складних світових економічних процесів Україні необхідна ефективна державна транспортна політика, яка враховувала б геополітичні аспекти в державі, особливості галузі та її роль у процесах економічних і соціальних перетворень та надала б можливість розвитку галузі, забезпечила її конкурентоспроможність.

На жаль, характерними рисами сьогоднішнього стану діяльності транспортної галузі є наступне. Стрімко йдуть на спад обсяги перевезень, критичного рівня досяг фінансовий стан галузі, практично зношений рухомий склад та матеріально-технічна база, їх реконструкція, ремонт та технологічне обслуговування фактично відсутні. Вкрай незадовільно вирішуються питання приватизації, розвитку державно-приватного партнерства, залучення інвестицій, технічних інновацій та технологічної модернізації в галузі, не задовольняються навіть мінімальні соціальні потреби працівників галузі, зруйнована система безпеки та контролю, поставлені в тінь питання встановлення тарифів та ціноутворення, закупівель та використання державного майна, вирішення міжнародних питань паралізоване, що призводить до втрати транзитних перевезень через територію України.

Офіційні дані говорять що у 2009 рік криза у транспортній галузі значно поглибилася. З метою виведення з кризи української транспортної галузі, недопущення її остаточного руйнування, захисту інтересів національних перевізників та створення належних умов для користувачів транспортних послуг, в минулому році відновило свою роботу об’єднання «Український транспортний союз».

Українським транспортним союзом, із залученням усієї транспортної спільноти, провідних українських підприємств, організацій транспортної галузі, наукових установ, на даний час вживаються заходи, що мають на меті виведення галузі з поточної кризи, визначення основних  принципів та ідей розбудови транспортно-дорожнього комплексу України, використовуючи системний і скоординований підхід, адекватну кадрову політику, забезпечення належних соціальних умов для праці транспортників, визначення прозорих, конкурентоспроможних на міжнародному ринку механізмів роботи, створення зручних, економічно-обґрунтованих умов для користувачів транспортних послуг, зокрема розробляється відповідний позиційний документ, а саме: Концепція розвитку транспортно-дорожнього комплексу України до 2015 року і подальшу перспективу .

Український транспортний союз виносить на розгляд та обговорення громадськості проект Концепції розвитку транспортно-дорожнього комплексу України до 2015 року і подальшу перспективу .

Будемо вдячні за надані коментарі і пропозиції!

Коментарі
Додати новий
+/-
Додати коментар
Ім`я:
Email:
 
Заголовок:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Set this checkbox:

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
ПЕРЕВЕЗЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ВАНТАЖІВ

Учасники союзу за допомогою найкращих логістичних розробок організують
перевезення будь-яких вантажів, як по Україні так і у міжнародному сполученні.


Email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.    Факс: (044) 201-02-30

 

©  УТС - Український Транспортний Союз, 2010- Головна сторінка - Мапа сайту
Грузоперевозки - УТС Адрес:
ул. Щорса 11 Киев Украина
Телефон: 044 201 5401 http://www.uts.in.ua/
УТС - Український Транспортний Союз Контакти