УкраїнськаРусский
Грузоперевозки — перевозка грузов — УТС
Головна
Про нас
Статті
Умови вступу
Новини
Логістика
Міжнародні перевезення
Вантажні перевезення
Контакти
Концепція розвитку ТДК України до 2015 року і подальший період
Положення про регіональні та галузеві осередки УТС
Установчі документи УТС
Питання-вiдповiдь

Сайт знаходиться на реконструкції

Українські транспортники шукають вихід зі скрутної ситуації

28 січня цього року автомобілісти та дорожники, моряки, льотчики, залізничники, логісти  й експедитори зібралися на засідання «Українського Транспортного Союзу». Основна мета зустрічі – пошук шляхів виходу зі складної ситуації та відпрацювання «Концепції розвитку транспортно-дорожнього  комплексу України до 2015 року і на подальший період».
Збори УТС Збори УТС Збори УТС Збори УТС Збори УТС
Президент УТС Леонід Костюченко у своєму  виступі ще раз нагадав присутнім сумну статистику роботи галузі у  2009 році. Зокрема – це зменшення обсягів перевезень, проблеми з оформленням віз, недостатня кількість дозволів,  складність з оновленням рухомого складу. Розповіли про свої, схожі проблеми  і залізничники, льотчики та моряки.

Економічний спад відчули на собі усі транспортні галузі. Тож, щоб вижити, необхідно заручитися державною підтримкою та розумінням з боку влади, – наголошували учасники зборів.

У засіданні УТС взяв участь кандидат на посаду Президента України Віктор Янукович. Він задекларував свою підтримку транспортникам і пообіцяв, що зробить все від нього залежне для реабілітації  галузі. В. Янукович підкреслив, що «хаос в економіці призвів до падіння рівня розвитку всіх взаємозв'язаних галузей. Якщо зростатиме безробіття, то знижуватиметься пасажиропотік, якщо у народу доходи знижуються -  така сама ситуація спостерігатиметься й у транспортній галузі... Якщо не працює система,  то в цілому гальмується розвиток держави».

Президент Українського Транспортного Союзу  Л. Костюченко від імені учасників зборів вручив кандидату на посаду глави держави Народний наказ, у якому транспортники просять спрямувати зусилля новообраного Президента на розвиток та ефективне функціонування транспортно – дорожнього комплексу.  Транспортники сподіваються, що, коли В. Януковича оберуть Президентом України, він дотримається своїх обіцянок.

У підсумку зібрання присутні ухвалили Концепцію розвитку транспортно-дорожнього  комплексу України до 2015 року і на подальший період як основний документ галузі.  За кілька днів цей документ буде передано  кандидату  на посаду Президента України В. Януковичу для її затвердження та реалізації.

Леонід Дудко
2010-01-28
Коментарі
Додати новий
+/-
Додати коментар
Ім`я:
Email:
 
Заголовок:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Set this checkbox:

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
ПЕРЕВЕЗЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ВАНТАЖІВ

Учасники союзу за допомогою найкращих логістичних розробок організують
перевезення будь-яких вантажів, як по Україні так і у міжнародному сполученні.


Email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.    Факс: (044) 201-02-30

 

©  УТС - Український Транспортний Союз, 2010- Головна сторінка - Мапа сайту
Грузоперевозки - УТС Адрес:
ул. Щорса 11 Киев Украина
Телефон: 044 201 5401 http://www.uts.in.ua/
УТС - Український Транспортний Союз Контакти