УкраїнськаРусский
Грузоперевозки — перевозка грузов — УТС
Головна
Про нас
Статті
Умови вступу
Новини
Логістика
Міжнародні перевезення
Вантажні перевезення
Контакти
Концепція розвитку ТДК України до 2015 року і подальший період
Положення про регіональні та галузеві осередки УТС
Установчі документи УТС
Питання-вiдповiдь

Сайт знаходиться на реконструкції

У регіонах уже діють три обласні осередки Українського транспортного союзу

Як ми вже повідомляли, Український транспортний союз почав активно нарощувати свою міць. Перший регіональний осередок УТС було створено на Дніпропетровщині. І в цьому є певний символізм, адже президент цієї організації Леонід Костюченко родом саме з цієї області.
Втім, від своїх колег-транспортників вирішили не відставати ще й дві східні області – Луганська та Донецька. Після рішення їхнього транспортного активу створити обласні організації УТС, маємо такий собі «тріумвірат» регіональних осередків.
Показово, що як в Луганську, так і в Донецьку створенню представництв Транспортного союзу передувало проведення щорічних звітних зборів АсМАП України. І це – не випадково. Адже саме міжнародні перевізники нині виступають чи не найбільшими лобістами захисту інтересів галузі.
 
Луганськ
На Луганщині ініціатива щодо створення регіонального осередку, як і належить, надходила знизу. Автомобілісти, авіатори, залізничники та дорожники області чудово розуміють: відстежити усі тонкощі зі столичних пагорбів просто неможливо. Саме тому регіональні особливості детально опрацьовуватимуться на місцях.
Для того, щоб можна було координувати усі тонкощі на рівні регіонів і потрібні такі представництва. За задумами ініціаторів створення осередків усі питання, які заважають працювати перевізникам і представникам інших транспортних підгалузей, мають вирішуватися, зокрема, в локальному режимі з місцевими органами, з місцевими адміністраціями, з представниками ДАІ тощо.

Показово, що й можновладці Луганської області з розумінням поставилися до такої ініціативи УТС. За умов існування спільного бачення вирішення транспортних проблем, порозумітися буде простіше. Ось як охарактеризував створення Луганського осередку Українського транспортного союзу перший заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Ареф’єв: «На мою думку, нам потрібна така організація, котра б могла лобіювати перед гілками влади інтереси усіх транспортників. Адже нерідко буває, що міжнародники говорять про одне, пасажирські перевізники – про інше, а залізничники «гнуть» своєї. Коли ж усі питання виноситимуться в комплексі, то, я вважаю, результат не забариться».
Зокрема, на Луганщині транспортники воліють створити спеціальні логістичні центри на кордоні з Російською Федерацією, відродити в обласному центрі аеропорт, суттєво поліпшити умови праці для пасажирських перевізників. Останні, зокрема, уже зачекалися, бодай, на рішення про надання державних цільових дотацій для пільгових категорій пасажирів. Поки що, далі обіцянок справа не йде. А страждають від цього – тисячі людей.

Показово, що міжнародні вантажні перевізники, попри цілу низку власних проблем, визнають: пасажирським колегам живеться ще тяжче. Голова регіональної Ради АсМАП і член правління Луганського осередку УТС Ірина Лесничевська наголошує: «Перевізників душать у повному розумінні цього слова. Душать повальною наявністю якихось незрозумілих доплат, вартістю палива, фактичною відсутністю доріг... Зрозуміло, що працювати в таких умовах практично неможливо».
 
Донецьк
Одна з найбільш промислово розвинених обласней нашої держави традиційно цікава для транспортників. З Донеччини є що перевозити в усі куточки світу. Особливо тепер, коли світова фінансово-економічна криза потроху почала відступати, а темпи зростання промисловості – навпаки, нарощуватися.
Головний лейтмотив зустрічі в шахтарській столиці – така регіональна організація, як осередок УТС, має стати своєрідним містком між місцевою владою та підприємцями. Цю тезу підтримав керівник Донецької обласної ради (нині – Голова Донецької облдержадміністрації) Анатолій Близнюк. За його словами, Україна нині надзвичайно відстала від провідних європейських держав в галузі транспорту. Відтак, нам потрібен принципово новий підхід до реформування.
Транспортники не хочуть бути посередниками. Їхнє завдання – значно вагоміше. Відколи УТС було реанімовано, його активісти усіляко намагаються стати такою собі організуючою базою, елементом ланцюжку, який би був здатен об’єднати і бізнес, і владу. Найближчим часом транспортники поставили собі завданням вести активний діалог із владою, як на центральному, так і на регіональному рівнях.

Як відомо, Український транспортний союз уже розробив спеціальний документ, покликаний поліпшити ситуацію в галузі – Концепцію розвитку транспортно-дорожнього комплексу. Нині цей проект передано для ознайомлення до всіх регіональних представництв УТС. Очікується, що обласні осередки найближчим часом доповнять документ своїми пропозиціями.
І можливо, програма буде навіть не одна. Євген Пронченко, голова Ради АсМАП Донецького регіону, член правління Донецького осередку УТС вважає: «Ми маємо неабиякі регіональні особливості. Зокрема, на Донеччині є моські порти, відтак, потрібно залучати до розробки й портовиків. А ще – ми прикордонна область. Концепцію потрібно розробити ще й на регіональному рівні».
 
Обговорення показало: вантажні перевізники Донеччини передусім, очікують від Концепції створення прозорої системи розподілу дозволів та маршрутів. Пасажирські перевізники воліють ясності у питанні тарифної політики. А ще – виділення цільових дотацій для пільгових категорій пасажирів.
Авіатори помітили цікавий зв’язок своєї галузі з дорожньою. Скажімо, Донецький аеропорт готовий надавати якісні послуги мешканцям сусідніх областей – Луганської та Харківської. Однак, жахливий стан доріг, подекуди, заважає тамтешнім потенційним пасажирам діставатися до аеропорту.
Словом, роботи в Донецького осередку УТС вистачатиме. Як і в нового правління, обраного делегатами. Зокрема, транспортники мають намір вимагати від нового Кабінету міністрів ухвалити спеціальну програму розвитку й реформування галузі. Ясна річ, на базі згаданої Концепції.
Варто наголосити також, що заявки на створення подібних осередків надходять і з інших регіонів. Зокрема, на сьогодні, за словами президента Українського транспортного союзу Леоніда Костюченка, уже отримано такі заявки із Запоріжжя, Львова, Закарпаття... От і виходить, що справжнє реформування галузі та здоровий лобізм в органах влади – не просто назріли, а давно перезріли.

Коментар
Леонід Костюченко, президент УТС
Нині нами створюються первинні організації на рівні областей. Це – дуже правильний напрямок діяльності, бо УТС, хоча вже і заявила про себе, як поважна організація, але з Києва не можна врегулювати всі проблеми. Скажімо, ті, що пов’язані з маршрутною сіткою в регіоні чи в місті, обласному центрі, інших містах. Тому ми отримали заявки від Луганської та Донецької областей про створення такого осередку. Цей напрямок дасть можливість краще сконцентруватися на вирішенні нормативної бази, ухваленні постанов, які працювали б на всіх транспортників. А питання, які стосуються місцевих органів самоврядування, ми будемо делегувати тим первинним організаціям, які будуть засновані в областях. В подальшому ми будемо ці питання акумулювати на засідання президії Транспортного союзу. Це відбуватиметься в міру звернення до нас обласних організацій, а також усіх наших учасників УТС – ВААП, АсМАП, дорожніх організацій, залізничників, портовиків, авіаторів. Робота лише починається.
Коментарі
Додати новий
+/-
Додати коментар
Ім`я:
Email:
 
Заголовок:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Set this checkbox:

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
ПЕРЕВЕЗЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ВАНТАЖІВ

Учасники союзу за допомогою найкращих логістичних розробок організують
перевезення будь-яких вантажів, як по Україні так і у міжнародному сполученні.


Email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.    Факс: (044) 201-02-30

 

©  УТС - Український Транспортний Союз, 2010- Головна сторінка - Мапа сайту
Грузоперевозки - УТС Адрес:
ул. Щорса 11 Киев Украина
Телефон: 044 201 5401 http://www.uts.in.ua/
УТС - Український Транспортний Союз Контакти