УкраїнськаРусский
Грузоперевозки — перевозка грузов — УТС
Головна
Про нас
Статті
Умови вступу
Новини
Логістика
Міжнародні перевезення
Вантажні перевезення
Контакти
Концепція розвитку ТДК України до 2015 року і подальший період
Положення про регіональні та галузеві осередки УТС
Установчі документи УТС
Питання-вiдповiдь

Сайт знаходиться на реконструкції

У Дніпропетровській області створено перший регіональний осередок УТС

Дніпропетровська область - перша в Україні, де створено представництво Українського транспортного союзу. В обласну організацію увійшло понад 30 транспортних підприємств та організацій міста і області.

Серед цілей і завдань Спілки - впорядкування тарифів на пасажирські перевезення, оновлення рухомого складу, вирішення проблем кадрової політики галузі, розробка пропозицій щодо внесення змін до законодавчої бази України щодо поліпшення роботи транспортної галузі.

Представники робочої групи Дніпропетровського транспортного союзу на прес-конференції в ІА «Врємя» заявили, що транспортна галузь країни перебуває сьогодні в такій катастрофічної ситуації, що на її реанімацію знадобиться не один рік. Проте, члени Союзу впевнені, що їхнє об'єднання зможе допомогти органам державної влади зробити це ефективно і професійно.

Керівник Дніпропетровського представництва Транспортного союзу, перший заступник генерального директора тресту «Дніпрострой» Сергій Костюченко зазначив:

«Наше завдання зменшити спад, що відбувається сьогодні в транспортній галузі міста і області. Транспортний Союз вивчає проблеми, що виникли в транспорті, і ми будемо підтримувати перевізників.

Ще одна проблема - жалюгідний стан доріг у Дніпропетровську, Дніпропетровській області, однією з причин якого є відсутність об'їзної дороги. Ми будемо ініціювати будівництво цієї дороги - Царичанка - Кобеляки. Будемо допомагати в отриманні кредитів.

Я вважаю, що порятунок сьогодні мiської влади - це взяття кредитів на 200 млн. гривень на ремонт доріг, за якими сьогодні ходить громадський транспорт».

На сьогоднішній день Дніпропетровський транспортний союз лобіює питання щодо підвищення тарифів на перевезення пасажирів у маршрутних мікроавтобусах до 3-х гривень. У необхідності цього рішення вони мають намір переконати міську владу.

«Ми об'єдналися в Союз, тому що сьогодні кожен окремо не може відстояти свої права, - сказав президент асоціації «Автомобільні перевізники Дніпропетровської області Рінат Бузяков, - а коли є потужна організація, яка буде захищати інтереси, коли з транспортним союзом будуть радитися і прислухатися до його порад органи влади, тоді перевізник відчує, що він захищений. Перевізник повинен займатися перевезеннями, а відстоювати інтереси - це вже наше завдання, завдання транспортного союзу Дніпропетровської області. Окрім тарифів, проблем дуже багато».
Коментарі
Додати новий
+/-
Додати коментар
Ім`я:
Email:
 
Заголовок:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Set this checkbox:

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
ПЕРЕВЕЗЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ВАНТАЖІВ

Учасники союзу за допомогою найкращих логістичних розробок організують
перевезення будь-яких вантажів, як по Україні так і у міжнародному сполученні.


Email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.    Факс: (044) 201-02-30

 

©  УТС - Український Транспортний Союз, 2010- Головна сторінка - Мапа сайту
Грузоперевозки - УТС Адрес:
ул. Щорса 11 Киев Украина
Телефон: 044 201 5401 http://www.uts.in.ua/
УТС - Український Транспортний Союз Контакти